شارژ گاز داکت اسپلیت بوش در تهران

مقالات

شارژ گاز داکت اسپلیت بوش در تهران

یکی از سیستم های تهویه مطبوع پر طرفدار سیستم های داکت اسپلیت می‌باشد و در میان این داکت اسپلیت ها نیز مانطور که در مقاله ی داکت اسپلیت بوش ساخت کجاست نیز گفتیم، برند بوش دارای کیفیت ساخت بالایی می‌باشد بنابراین افراد زیادی در ایران از داکت اسپلیت بوش استفاده می‌کنند.

اما بسیاری از افرادی که از داکت اسپلیت بوش استفاده می‌کنند نمی‌دانند که چه زمانی باید شارژ گاز و سرویس دوره ای این سیستم انجام شود.

همانطور که در مقاله ی سرویس دوره ای داکت اسپلیت بوش نیز گفته شد، معمولاً سرویس دوره ای در بازه زمانی هر 6 ماه یکبار انجام می‌شود اما باز هم در ادامه به صورت تخصصی تر و کامل تر این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهیم.


شارژ گاز داکت اسپلیت بوش در تهران

شارژ گاز داکت اسپلیت بوش در تهران

یکی از مواردی که پس از نصب و راه اندازی سیستم تهویه مطبوع باید به آن توجه داشته باشیم، سرویس های دوره ای و شارژ گاز سیستم تهویه مطبوع می‌باشد.

شارژ گاز داکت اسپلیت بوش نیز ممکن است در ابتدا به نظر اهمیت چندانی نداشته باشد، اما در واقع اهمیت بالایی دارد و باید حتماً برای این کار اقدامات لازم را انجام دهید.

در واقع زمانی که سیستم داکت اسپلیت نیاز به شارژ گاز داشته باشد علاوه بر شارژ گاز، باید محل نشتی گاز را پیدا کرده و آن را رفع کنیم.

در سرویس دوره ای داکت اسپلیت بوش تیم تخصصی رادمان تهویه تمام اقدامات لازم را انجام داده و عیب یابی های لازم را انجام می‌دهند، سپس در صورتی که سیستم داکت اسپلیت نیاز به شارژ گاز داشته باشد، محل شتی گاز را پیدا کرده و آن را رفع می‌کنند سپس شارژ گاز به صورت کامل انجام می‌شود.

بنابراین اگر در تهران نیاز به سرویس دوره ای و شارژ گاز داکت اسپلیت بوش دارید با ما تماس بگیرید…


شارژ گاز داکت اسپلیت هر چند وقت یک بار باید انجام شود؟

شارژ گاز داکت اسپلیت بوش در تهران

یکی ز سوالات پرتکرار کاربران در زمینه داکت اسپلیت بوش این است که شارژ گاز و یا سرویس دوره ای این سیستم ها هر چند وقت یک بار باید انجام شود و در واقع چند بار در سال باید این کار را انجام دهیم.

اگر شما سرویس های دوره ای را به صورت کاملاً منظم و هر 6 ماه یک بار انجام دهید، احتمال اینکه سیستم داکت اسپلیت شما در بازه زمانی بین سرویس ها نیاز به تعمیر یا شارژ گاز داشته باشد بسیار اندک است، چرا که تیم تخصصی ما در هر سرویس تمام اقدامات لازم را انجام می‌دهد و در صورت نیاز به شارژ گاز این کار را انجام می‌دهد.

اما زمانی که شما سرویس های دوره ای را انحام ندهید، احتمال خرابی داکت اسپلیت بسیار بالا می‌رود و ممکن است آسیبی در سیستم به وجود آید که باعث نشتی گاز شده و در نتیجه نیاز به شارژ گاز داکت اسپلیت داشته باشید.

در نتیجه نمی‌توان برای شارژ گاز بازه زمانی مشخصی را تعیین کرد اما اگر متوجه شدید که سیستم داکت اسچلیت ساختمان شما به درستی کار نمی‌کند با ما تماس بگیرید…


تماس با رادمان تهویه

چنانچه نیاز به هر یک از خدمات راه اندازی، خدمات پس از فروش (تعمیر و نگهداری) و پشتیبانی دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید:

آدرس : اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون بولیوار، خیابان معین، پلاک ۳۲، طبقه ۵، واحد ۸

تلفن ها :

تلفن همراه :

ساعت کاری :

  • شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۱۷

قیمت روز انواع سیستم تهویه

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
سرویس دوره ای داکت اسپلیت بوش
نوشتهٔ بعدی
انواع تهویه مطبوع را نام ببرید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست