طراحی و اجرای سیستم تهویه مطبوع در تهران

مقالات

طراحی و اجرای سیستم تهویه مطبوع در تهران

شرکت رادمان تهویه با بیش از ۱۰ سال سابقه در طراحی و پیاده سازی، تعمیر و نگهداری انواع سیستم های تهویه مطبوع ساختمانی مانند داکت اسپلیت در شهر تهران در خدمت شما عزیزان میباشد.

سیستم های تهویه مطبوع دارای انواع مختلفی هستند که در مقاله ی انواع سیستم های تهویه مطبوع ساختمانی به بررسی هر یک از آنها و مزایا و معایب آنها پرداختیم.

اما یکی از بهترین سیستم های تهویه مطبوع که برای ساختمان های بزرگ با تعداد واحد بالا، پیشنهاد میشود، سیستم داکت اسپلیت میباشد که هزینه تعمیر و نگهداری آن کمتر از سایر سیستم های تهویه مطبوع میباشد.

در ادامه با ما همراه باشید…


کدام سیستم تهویه مطبوع برای ساختمان بهتر است؟

طراحی و اجرای سیستم تهویه مطبوع در تهران

همانطور که گفتیم، سیستم های تهویه مطبوع ساختمانی دارای انواع مختلفی هستند که هر یک از آنها در موقعیت مخصوص به خود، بهترین سیستم تهویه مطبوع میباشد.

بنابراین قبل از بررسی ساختمان از نظر موقعیت جغرافیایی، تعداد واحد و مساحت، نمیتوان گفت کدام سیستم تهویه مطبوع برای این ساختمان بهترین است.

به عنوان مثال سیستم تهویه مطبوع استفاده شده در یک ساختمان در شهر کرمان، نباید با سیستم تهویه مطبوع استفاده شده در یک ساختمان در شمال تهران برابر باشد چرا که شرایط آب و هوایی هر یک از این مناطق به طور کامل با هم تفاوت دارد و در هر یک از این مناطق باید از یک سیستم تهویه مطبوع متفاوت استفاده کرد.

شما میتوانید جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید، تیم تخصصی رادمان تهویه، با مراجعه به محل ساختمان و بررسی عوامل مختلف، بهترین سیستم تهویه مطبوع را پیشنهاد میدهد و در صورت تمایل آن را برای ساختمان شما طراحی و اجرا میکنیم.


طراحی و اجرای سیستم تهویه مطبوع

طراحی و اجرای سیستم تهویه مطبوع در تهران

سیستم های تهویه مطبوع، امروزه دارای محبوبیت بالایی هستند و در اکثر ساختمان ها به جای استفاده از سیستم های قدیمی مانند کولر آبی و… از سیستم تهویه مطبوع مانند چیلر یا داکت اسپلیت استفاده میشود.

اما لازم به ذکر است که طراحی و اجرای سیستم تهویه مطبوع ساختمانی نیاز به تخصص و دانش زیادی دارد و چنانچه این کار توسط افراد غیر حرفه ای انجام شود، علاوه بر اینکه کاربردی ندارد، مممکن است در ادامه، هزینه های زیادی را به جهت نگهداری برای شما به همراه داشته باشد.

اما شرکت رادمان تهویه با بیش از ۱۰ سال سابقه و طراحی و اجرای بیش از ۳۰۰ پروژه تهویه مطبوع، با بهره گیری از تیم حرفه ای و ابزار تخصصی، با بررسی کامل ساختمان، بهترین سیستم تهویه مطبوع را به بهترین شکل طراحی و پیاده سازی میکند. شما میتوانید پروژه های ما را در بخش پروژه های تهویه مطبوع مشاهده نمایید.

مخصوصاً سیستم داکت اسپلیت به دلیل کانال کشی های زیادی که دارد باید با دقت و ظرافت زیادی طراحی و اجرا شود.


چرا باید از سیستم تهویه مطبوع استفاده کنیم؟

طراحی و اجرای سیستم تهویه مطبوع در تهران

به طور کلی سیستم های تهویه مطبوع با فعالیت هایی که انجام میدهد، هوای محیط را از نظر دما و رطوبت،مطلوب تر میکند تا افراد حس بهتری داشته باشند.

در مقاله ی سیستم تهویه مطبوع برای دفتر کار درباره ی تاثیر سیستم تهویه مطبوع بر روحیه افراد صحبت کردیم.

علاوه بر این ها، اگر ساختمان شما دارای تعداد واحد بالایی است، به جای استفاده از سیستم های قدیمی نظیر کولر آبی برای هر واحد که هزینه زیادی را در پی دارد، میتوانید از سیستم تهویه مطبوع استفاده نمایید.

به عنوان مثال، داکت اسپلیت که یکی از سیستم های تهویه مطبوع به شمار میرود، دارای یک یونیز خارجی است که در خارج از ساختمان نصب میشود و یونیت های داخلی که در ددخل واحد و در سقف کاذب نصب میشود، این یونیت ها با کانال کشی به هم متصل میشوند و یونیت داخلی، هوای تولید شده در یونیت خارجی را در اتاق به جریان در می آورد.

همچنین هزینه تعمیر و نگهداری سیستم های تهویه مطبوع نیز پایین تر است.


در صورت نیاز به دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید:


تماس با رادمان تهویه

شرکت رادمان تهویه، نماینده شرکت بوش در ایران می‌باشد.

چنانچه نیاز به هر یک از خدمات راه اندازی، خدمات پس از فروش (تعمیر و نگهداری) و پشتیبانی دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید:

آدرس : اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون بولیوار، خیابان معین، پلاک ۳۲، طبقه ۵، واحد ۸

تلفن ها :

تلفن همراه :

ساعت کاری :

  • شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۱۷

قیمت روز انواع سیستم تهویه

طراحی و اجرای سیستم تهویه مطبوع در تهران

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع ساختمان
نوشتهٔ بعدی
تعمیر و نگهداری تهویه مطبوع ساختمان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست