تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع ساختمان

مقالات

تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع ساختمان

امروزه سیستم های تهویه مطبوع بسیار پرطرفدار شده و اکثر ساختمان ها به جای استفاده از سیستم های قدیمی برای سرمیش و گرمایش، از سیستم های تهویه مطبوع استفاده میکنند چراکه این سیستم ها کارایی بیشتری دارند و با مصرف انرژی کمتر، میتوانند هوا را بسیار مطلوب تر کنند.

بنابراین تعمیر و نگهداری سیستم های تهویه مطبوع نیز دارای اهمیت بالایی میباشد. زیرا این سیستم ها به قدری روی هوای محیط تاثیر دارند و هوا را از نظر دما و رطوبت، مطلوب میکنند که زمانی که از آن استفاده میکنید، خرابی و از کار افتادن آن، بسیار آزار دهنده خواهد بود.

مرکز رادمان تهویه با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه، نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری انواع سیستم های تهویه مطبوع و داکت اسپلیت در خدمت شما عزیزان میباشد.

ما قبل تر در مقاله ی سیستم تهویه مطبوع برای دفتر کار برخی از مزایای این سیستم بر روحیه و انرژی افراد گفتیم.


تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع ساختمان

تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع ساختمان

سیستم های تهویه مطبوع ممکن است در ابتدا هزینه های زیادی را برای نصب و راه اندازی در پی داشته باشند، اما سرویس های دوره ای و تعمیر و نگهداری آن ، هزینه زیادی را در پی ندارد و با هزینه کمی میتوانید این کار را انجام دهید.

همچنین اگر قبل از خرابی سیستم، به صورت دوره ای،مثلاً هر ۶ ماه یکبار، سیستم تهویه مطبوع، توسط تکنسین متخصص، سرویس و بازبینی شود، علاوه بر اینکه طول عمر دستگاه بالا میرود، احتمال خرابی آن نیز تقریبا وجود ندارد و با خیال راحت میتوانید از آن استفاده کنید.

سیستم های تهویه مطبوع دارای بخش های مختلفی بوده و بسیار پیچیده میباشد، بنابراین تعویر و سرویس و بازبینی آن باید حتماً توسط تکنسین حرفه ای و با استفاده از ابزار تخصصی انجام شود. مرکز رادمان تهویه با بهره گیری از تکنسین متخصص و دوره دیده و همچنین ابزار های تخصصی و پیشرفته، در شهر تهران در خدمت شما عزیزان میباشد.


هزینه تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع

تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع ساختمان

خدماتی مانند تعمیر سیستم تهویه مطبوع و یا تعمیر هر وسیله دیگری، برای مشخص شدن هزینه دقیق، نیاز به بررسی و برآورد دارد.

هزینه تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع نیز بستگی به نوع قرار گرفتن سیستم در ساختمان و همچنین تجهیزانی که در آن استفاده شده است دارد.

بنابراین شما میتوانید سفارش تعمیر سیستم تهویه مطبوع را در رادمان تهویه ثبت نمتیید تا تکنسین متخصص ما با مراجعه حضوری به محل ساختمان شما و عیب یابی دقیق سیستم تهویه مطبوع، هزینه مورد نیاز برای تعمیر آن را مشخص کنند و سپس در صورت تمایل شما، تیم تعمیرکار ما، کار خود را آغاز میکنند تا در سریع ترین زمان ممکن، سیستم تهویه مطبوع ساختمان شما تعمیر شود.


بهترین سیستم تهویه مطبوع برای ساختمان

تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع ساختمان

سیستم های تهویه مطبوع ساختمانی، دارای انواع مختلفی هستند که هر یک از آنها مزایا و معایب خاص خود را دارند.

ما د  مقاله ی انواع سیستم های تهویه مطبوع ساختمانی هر یک از آنها را به صورت کامل همراه با مزایا و معایب ذکر کردیم.

اما در کل، یکی از بهترین سیستم های تهویه مطبوع، سیستم داکت اسپلیت میباشد که در برند های مختلفی نظیر بوش و شارپ که از بهترین های آن هستند، در بازار موجود میباشد.

تعمیر داکت اسپلیت بوش در تهران – تعمیر داکت اسپلیت شارپ در تهران

همچنین در مقاله ی بهترین سیستم تهویه مطبوع چیست؟ نیز به صورت کامل این موضوع را بررسی کردیم و شما میتوانید آن را مطالعه نمایید.


تماس با رادمان تهویه

شرکت رادمان تهویه، نماینده شرکت بوش در ایران می‌باشد.

چنانچه نیاز به هر یک از خدمات راه اندازی، خدمات پس از فروش (تعمیر و نگهداری) و پشتیبانی دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید:

آدرس : اشرفی اصفهانی، بلوار سیمون بولیوار، خیابان معین، پلاک ۳۲، طبقه ۵، واحد ۸

تلفن ها :

تلفن همراه :

ساعت کاری :

  • شنبه تا پنج شنبه ساعت ۹ الی ۱۷

قیمت روز انواع سیستم تهویه

, , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
فرق داکت اسپلیت و اسپلیت
نوشتهٔ بعدی
طراحی و اجرای سیستم تهویه مطبوع در تهران

مطالب مرتبط

فهرست